| Nicholas a întrebat:

La cateva zile dupa ce mi-am bagat Metin2 pe calculator, netul a inceput sa-mi mearga greu, imi apareau erori, o fi cauza lui?

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

In functie de ce calculator ai, poate fi prea incarcat, poate ai luat si altceva pe langa program, poate fi si vina browserului.

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Nu posibil ca calculatorul tau este plin incearca sa mai stergi ceva

| Alice_9260 a răspuns:

Posibil...am patit si eu la fel. Mi-am instalat Metin2 si nu numai. Mi-am mai instalat si alte jocuri MMORPG, si cand porneam netul imi venea sa-mi dau cu capul de birou de nervi.