| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp netul a început sa meargă din ce în ce mai prost, nu inteleg din ce cauza și pe calculator și pe telefon. Sunt pe digi

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai fibra optica de la digi? Cere sa iti schimbe routerul sa iti dea unul mai performant ca de aceea nu iti merge netul.

| dullcat a răspuns:

Scrie-le celor de la digi si vorbeste cu vecinii care la fel au contract cu ei. Poate nu esti singurul care are probleme si atunci daca semnalizati mai multe persoane, cu siguranta vor fi indemnati sa rezolve mai repede.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mai da restart din cand in cand la router.winking

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil că e necesar să mai închizi routerul din când în când sau daca asta nu funcționează, încearcă să îi schimbi pozitia și vezi daca situația se schimbă, daca nu, contactează-i pe cei de la Digi și explică-le problema.
Bafta!