| raducebotari a întrebat:

La citi ani ati inceput sa invatati HTML?

Răspuns Câştigător
| Realistu a răspuns:

E o intrebare destul de neclara, deoarece il invatam daca ne place, nu este ca istoria sau geografia. Eu nu am invatat HTML, poti sa il inveti cand vrei, nu conteaza varsta.

| raducebotari explică (pentru Realistu):

Stiu asta.Doar am fost curios.Eu am 14 ani si invat repede totul ce e legat cu calculatorul.

| Realistu a răspuns (pentru raducebotari):

Cu totii invatam mai bine lucrurile cand suntem copii. tongue Continua cu html-ul ca este de viitor, fratele meu a facut cursuri si este programator. happy Felicitari si mult noroc in continuare!

| raducebotari explică (pentru Realistu):

Multumesc, iti urez si tie bafta.

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu la 18 19, dar nu are importanta varsta...

| Darcos a răspuns:

Salut!
La 17...
Bye

| Ahead a răspuns:

Nu conteaza cati ani ai in 6 luni daca te pui pe treaba esti as in HTML
Succes.

| badboy19 a răspuns:

Prin a 11 a sau a 12 a depinde de profilul pe care il ai.