supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Voi cand v-ati apucat de facultate ati inceput sa invatati si altceva in paralel? Sa aveti un plan B?

3 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, am avut incredere ca am ales bine

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Cred ca in loc de a invata ceva pe langa sau a mai face inca o facultate in acelasi timp ar trebui sa iti cauti un loc de munca sau sa faci voluntariat la ceva cat mai apropriat de domeniul in care vrei sa profesezi pe durata studiului. In ziua de azi mai toata lumea are facultate, asa ca experienta este cea care face diferenta dintre candidati atunci cand aplici pentru un post si poate reprezenta un avantaj enorm.