| Cristinaaa a întrebat:

La scoala, sunt 2 colege care isi bat joc de colega mea care este frumoasa si toti baietii din clasa o plac, o insulta, o incercat sa se impace dar ele nu vor pace.Eu cu ea si inca un coleg vorbeam prin biletele intr-o zi si una din fete a luat biletelele dupa ore si apoi a doua zi la scoala i-a lasat in banca o foaie care scrie:"Cu****e din clasa nu au nicio sansa cu vreun baiat PSS: stim ce ai vorbit cu Alex si Raluca(colegul meu si eu). Noi acum, noi 3 vrem sa facem un plan sa le demascam si sa le-o facem adica, ce sa le facem? sa facem si noi biletele cu falsificatul scrisului si alte chestii...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai sa stii ca este o problema serioasa si ar cam trebui sa luati masuri! Este evident ca acele fete sunt rele si nu au niciun pic de scrupule si...eu zica sa le zici dirigintei, asa ar fi cel mai bine! Spunele parintilor, profesorilor, oricui adult, deoarece atunci cand o sa te bagi si tu si o sa trimiti bilete, pana la urma se va afla, si tu o sa fii pedepsita, si in acelasi timp vinovata! Mai bine gandeste-te la toooate rautatile care le-au facut cu voi, scriile pe o foaie plus biletul care vi l-a dat si arat-i unui profesor, asa este cel mai bine si categoric sti ca vei castiga!
Sper ca te-am ajutat! Funada? multumesc mult!
A da si chiar daca faci cu falsificatorul bilete, o sa isi dea seama ca voi sunteti mesagerul, deoarece sunteti certate!

9 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

laughing! Interesant! Deci nu stiu in ce clasa esti da` pari afi printr-a V-a sau a VI-a!
In legatura cu intrebarea ta: eu va recomand urmatorul lucru~nu le faceti nimic~. Mai bine nu le bagati in seama! La ce atatea planuri si atata bataie de cap pentru cineva care nici macar nu merita. Daca ele fac astea inseamna ca le pasa, dar voi nu trebuie sa le aratati ca va pasa!
Sfatul meu este sa nu le bagati in seama...`INDIFERENTA DOARE!`

| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

Asta sunt niste copilarii, tot ce trebuie sa faceti e sa le ignorati. Asta doare cel mai tarewinking

| Fluture a răspuns:

Buna.
Eu zic sa va duceti la ea si sa zica prietena ta celor doua colege:"Mai, daca aveti ceva cu mine, spuneti ma ce aveti "
sau."Mai. invidiosii mor repede, aveti grija ce faceti, v-am pupacit"rolling on the floor.
sau. daca aveti prieteni mai mari. punetii sa le batalaughing, sa le amenintelaughing.
bafta:*

| melc a răspuns:

@byenkutza
eu una cred ca's in 1-4. Eu sunt a 6a si nu m'as fi gandit la chestii de genul nici anul trecut laughing
Pai aliati'va si demascati'le laughing sau mergeti la ele si intrebati'le ce le framanta thinking

| Ics a răspuns:

Io zic Sa le lasati sa zaca in ele Prostia Ca sI Pana Acum Sunt Invidioase Pe Colega Ta Sigur!:*

| Bendes a răspuns:

Puneti toate clasele toti prieteni sale bata palea ma ce mai stati l abataie!

| Maria_6814 a răspuns:

Ce ganduri avetilaughing mai bine voi nu mai scrieti biletele si le lasati pe ele in pace demonstrati ca sunte ti mai bune decat ele si sincer nu te sfatuiesc sa incepi cu falsificat si chestii din astea ca nu dovedesti nimic bun si o sa fie numai certuri. ele pana la urma o sa se plictiseasca daca nu le dati atentie... ele fac asa pentru ca sunt invidioase si nu ai de ce sa te cobori la mintea lor!

| cristinnel a răspuns:

Scuza`ma...cati ani ai?

| Ema46 a răspuns:

Nu va puneti la mintea altora...nu are rost!