| InspectorulTPU a întrebat:

Looume mi-am pierdut telefonul.
Si cred ca si bateria de la el cum sa fac sa il gasesc l-am cautat la mine in camera si in toata casa oare unde a intrat unde o fi niste sugestii va rog?

8 răspunsuri:
| ArtisticWorld a răspuns:

Tu da bip de pe alt telefon si vei vdea unde este.

| Tsunade99 a răspuns:

Daca mai ai baterie suna-l, si cauta-l bine.

| Damii a răspuns:

Stii cum poti sa faci? Il suni de pe alt telefon...si urmaresti dupa muzica! Sper ca te-am ajutat! Eu asa fac!

| oNaDy a răspuns:

Incearca in baie laughing majoritatea tel sunt pierdute in baie laughing

| KinoAndreea a răspuns:

Cauta biiiine ca nu cred ca o fugit de acasalaughing aminteste-ti pe unde l-ai lasat

| IoanaMra a răspuns:

Fa cum zice Teofana! Si incearca sa nu mai postezi atatea intrebari.laughing

| siminik54321 a răspuns:

Pai amintesteti unde l-ai pus ultima data si acolo sa-l cauti
sau intreabati parintii daca l-au vazut fundita

| Stelutasweet a răspuns:

Poti sa suni pe alt tel daca cel pe care l-ai pierdut e in casa sau daca are baterie sau cartela