| AnghelRadu a întrebat:

Cum sa gasesti ceva pierdut in propria ta casa, mai inainte mi-am pierdut cardul si telefonul prin camera mea.

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Începi să te gândești unde l-ai lăsat. Eu am pierdut odată o mapă cu acte rolling on the floor in rest pierd mereu telecomanda și un carnețel unde îmi notez diverse lucruri.

| 1231242 a răspuns:

și eu mă întreb de atâția ani...

| samuelrockwer a răspuns:

Cind faci curatenia toata casa, atunci gasesti multe lucruri pe cale candva le-ai pierdut.

| DiyanAndorea a răspuns:

Foarte simplu! Toate apar dupa ce NU mai ai nevoie de ele laughing)

| AlinaAlyRose a răspuns:

De card nu stiu dar telefonul il poti suna de pe alt telefon si vei putea sa iti dai seama