| alina14 a întrebat:

M-am certat cu un amic de-al meu la care tin foarte mult, si i-am zis daca vrea sa ne intalnim maine dupa ore? la care el a zis: nu vreau eu am treaba, nu stau sa umblu dupa tine hai pa, si a iesit de pe mess.
De ce a facut asa? de ce nu vrea sa ne intalnim dupa ore ca noi pana acum ne-am intalnit... acum de ce nu a mai vrut? din cauza ca ne-am certat? credeti ca peste cateva zile sa zicem daca ii trece supararea o sa vrea sa ne vedem?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi depinde de şi în ce fel v-aţi certat şi de personalitatea lui.

| ♥.Sagemix a răspuns:

Depinde. daca ii place de tine, da. Va uita supararea. Daca il doare in cot, o sa astepte scuze din partea ta. daca ai gresit tu si din cauza ta v-ati certat.
Daca nu v-ati certat din cauza ta, eu zic sa nu`i ceri scuze pentru ca ar inseamna ca l`ai ierta pentru tot ce face si in felul asta, o sa iti repete scenele astea la nesfarsit.oh go on