| Criss_1962 a întrebat:

Ma intreb daca exista fantome. Voi ce credeti? V-ati intalnit cu vreo fantoma?

Răspuns Câştigător
| doroteea a răspuns:

Nu exista fantome, exista doar bine si rau. Raul il reprezinta necuratul, iar de aici pornesc toate fantomele, adica intruchipari ciudate, sunete ciudate pe care le auzim, cum sunt ielele... Nu vreau sa-mi amintesc de lucrurile astea pentru ca pe mine ma inspaimanta, mai ales noaptea cand sunt singura. Orice fantoma, premonitie, sunete ciudate sunt de obicei de la cel Rau, mai rar vedem semne de la Dumnezeu. Am mai auzit lucruri inexplicabile care s-au intamplat, zicea mama ca i s-a aratat bunicii ei o fiinta de-asta, "iele", eram o data cu mama in camera si s-a aprins lumina din camera, fara sa fie nimeni pe langa intrerupator. Eu una as incremeni daca mi s-ar arata asa ceva pentru ca nici nu stim la ce sa ne asteptam.sad

12 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Eu cred ca exista dar n-am intalnit si nici nu vreau happy

| BoOoMbOnik a răspuns:

Nu nu exista asa ceva sunt doar niste povesti de speriat lumea laughing funda? te rog

| filipm2001 a răspuns:

Da, m-am intalnit cu fantoma ta azi noapte... si la noapte te va vizita pe tine fantoma mea. Bu-hu-huwinking

| hatze a răspuns:

Eu am auzit ca exista, dar nu stiu daca e adevarat!

| DCSHOE a răspuns:

Da, exista. Eu sunt una dintre ele. Vezi ca vin sa te bantui. devil

| deejaynice a răspuns:

Normal ca existawinking eu m-am si intalnit cu un asemenea fenomen adica acum 4 luni cand am fost in Romania :d chiar exista va zic eu

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

M'am intalnit cu vecina, se pune? =]]

| pokemonfan2000 a răspuns:

Nu,nu exista.E o superstitie.

| OoOsofiaOoO a răspuns:

Eu nu cred in fantome desi am vazut multe filme ciudate.O perioada mi-a fost frica sa stau singura in casa dar am spun in sinea mea ca nu exista fantome si ma sperii degeaba. Daca iti ie freica gandeste-te ca nu sunt reale si stai calma chiar nu exista. Sper ca te-am ajutatbig grin...

| vandfunditzecolorate a răspuns:

Poate ca da...poate ca nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista.

| D3d3_1182 a răspuns:

Mai e o fata din clasa de la mine crede numai in fantome ...si a inceput sa ne sperie si pe noi colegii din cls dar nu toti ce speriem. pai unii zic ca exista unii ca nu, nu stim exact daca te-ai intalnii cu una sau daca nu stiu. ai avea un comflict cu una atuncea ai putea sa zici ca exista sau nuwinking. sper ca te-am ajutat! fundita puppy dog eyes?