| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Ma-m plictisit rau si nu ziceti sa ies cu prieteni sau alte chesti ca eu nu stau la ORASsad asa ca va rog dati-mi ceva de facut ca plictiseala asta ma omorat sad FUNDA

9 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Buna:)Poti sa faci o gramada de lucruri, sa desenezi, sa ati faci un jurnal, daca ai facebook poti sa-ti faci o pagina la care sa adaugi diferite poze, poti sa faci imagini troll faces
http://ragemaker.net/
Poti sa scotocesti prin dulapuri- poti sa gasesti o multime de lucruri despre care ai uitat de ele, poti sa-ti faci cateva accesorii handmade, bratari ale prieteniei, poti sa citesti cateva glume, povesti, sa privesti filme, sa faci o lista cu ceea ce-ti doresti, poti sa joci cateva jocuri, sa raspunzi la intrebarile de pe TPU, sa faci cateva teste, rebusuri, sa faci karaoke, sa compui un cintec, sa asculti muzica, sa-ti faci cateva poze. Bafta!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Plimba-te in orasul in care stai, la nimereala si prin locuri pe care nu le stii.de una singura, astfel ajungi sa cunosti orasul si poate iti faci si prieteni cand iesi

| viorelmmv a răspuns:

Cauta-ti ceva jocuri on-line si nici nu stii cand trece timpulwinking

| Dolceboy a răspuns:

Uite incearca jocul asta Crossfire Europe si daca o sa iti placa cauta-ma sa te bag in clan laughing

| MiReLfRuMuSeLu a răspuns:

Calculatorul antiplictiseala cauta ori jocuri online sau dawnloandeaza jocuri. funda?

| TheBoyTheCool24 explică (pentru MiReLfRuMuSeLu):

Scuza-ma ca te intrerup dar se scrie downloadeaza

| Klayy a răspuns:

Http://ro.y8.com/games/box_head_2play
Joaca jocul asta, si vei vedea ca devine captivant...:))

| EmiliaWho a răspuns:

Stiu cum e, dar ai putea face unul din lucrurile astea:poti citi o carte interesanta, ai putea sa vezi un film, poti compune ceva sau poti cauta ceva interesant pe internet.

Întrebări recente