| vladlove123 a întrebat:

ce sa fac si eu pe calculator ca eu aici unde stau nu am prieteni si nu am cu cine sa stau, stau decat in casa, pe facebook m-am plictisit. Ce sa mai fac ca mor de plictiseala.

8 răspunsuri:
| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Joaca-te un couter strike sau cv asa mai socializezi cu lumeatongue

| Dydy112 a răspuns:

Poti intra pe Clopotel.ro, sunt multe chestii interesante: concursuri, iti poti face o pagina pe care sa o adminezi.Sau joaca`te counter strike. Intra pe Desenatori.ro.Uita`te la filme, uita`te pe Demotival.ro. S`au poti face ceva fara calculator. Ceva manual

| Lydia28 a răspuns:

Te poti apuca sa citesti Biblia (incepe cu Noul Testament) sau poti vizita site-ul http://www.resursecrestine.ro/(gasesti ''Citeste Biblia'' ).Pe acest site gasesti felicitari pe care le poti trimite prietenilor ).
Poti sa citesti o carte sa joci jocuri cum ar fi carti, sah (pe calculator) sau sa faci origami, quilling (gasesti tutoriale pe YouTube).
Sau poti scrie compuneri, poezii sau chiar o carte.
Poti sa faci decoratiuni de Craciun, Paste... din lucruri de care nu mai ai nevoie(dintr-un pahar de iaurt un clopotel, il decorezi cum iti place si cu ce iti place).
Poti participa pe internet la diferite concursuri (peti cauta pe urmatorul link concursuri interesante http://www.fundatiadanvoiculescu.ro/).
Poti sa inveti pe de rost melodia preferata sau sa faci karaoke (Diversi Tune, YouTube ).

Sper ca ti-am fost de ajutor! :)

| Aramyx a răspuns:

Http://aramycs.blogspot.ro/ intri pe site-uri

| EuAlexia a răspuns:

Pai incearca sa-ti faci prieteni sau daca nu o iubita, stiu eu.Sau incearca sa gasesti activitati pe care sa le joci sau faci in casa.

| catalyn0809 a răspuns:

Pai ca sa nu te mai plictisesti descarcati un joc Multi Player iti poti face si prieteni. Iarasi un joc, Minecraft este si Single Player si Multi Player acolo ai tot timpul ceva de facut. Pai cam asta ar fi raspunsul meu nu este unul prea stralucit acum depinde de tine...Succeswinking

| Gabytzul199875 a răspuns (pentru catalyn0809):

Mah
ma ajuti sa iau maincraft?
te rog

| catalyn0809 a răspuns (pentru Gabytzul199875):

Baga id-ul meu :catalin.maryus13 si-ti dau eu craked-ul