| Ana6380 a întrebat:

Ma mut la sora mea in strainatate pentru cateva luni bune,am foarte multe haine si nu ma pot hotari ce sa iau la mine, ma puteti ajuta? Cam cate bluze sa imi iau? Pantaloni/blugi cate perechi?

2 răspunsuri:
| FuckSchool a răspuns:

Paii ia ce crezi tu ca e mai important. Oricum nu ai cum sa iei tot dulapul cu tine.

| ioanatkd a răspuns:

Daca ai zis ca te muti cateva luni poti in primul rand sa iei tricouri cele mai frumoase si care iti plac tie cel mai mult (23:eu cam asa imi iau cand plec mai multe luni)iar perechi de blugi(4, 5:scurti 2, lungi(3):succes