| badriel a întrebat:

Voi ce planuri aveti pentru vacanta de vara? Adica nu va plictisiti? Eu stau continuu sibgur acasa si ma plictisesc fooaarte mult!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Sa emigrez in alta tara

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Si eu sunt acasa si ma plictisesc inca...
Ma gandesc ca poate o sa merg in mici excursi prin zona mea la un lac, o piscina, o padure.

| SilentRain a răspuns:

Sa supravietuiesc caniculei, iesi afara la o plimbare sa-ti mai treaca plictiseala

| CdeMetal a răspuns:

Nu am planuri si am ramas si fara laptop sad
A decedat cam repede

| NellieLovett a răspuns:

Sa invat mai bine matematica, engleza si informatica.Sa fac sport, sa mananc mai sanatos si sa ies in oras cu prietenele.

| Petrovic a răspuns:

Eu nu mă plictisesc, chiar dacă stau acasă. Citesc cărți, învăț engleza și franceză, învăț un limbaj de programare, am multe planuri în această vacanță.