| anonim_4396 a întrebat:

Mai ma stiiti nu eu care am intrebat de aceea fata, raluca am aflat ca este desteapta, ii place desenul, azi am fost la usa la clasa unde invata era in pauza si am facut cu mana de la usa si a pupat palma si a indreptato spre mine si apoi me-a facut cu mana. ce sa mai fac acum creca am cucerito 40/100 ce sa mai fac in continuare dau funditawinking

1 răspuns:
| FlorinaOnt a răspuns:

Pai du-te la ea si invit-o la un suc, sau fa rost d nr ei si sun-o