| KaLyn_3917 a întrebat:

Undertaker a fost ingropat de viu de fratele sau Kane la Bragging Rights va mai reveni Undertaker?sad
spuneti-mi ce stiti
Dau funda:X:*

6 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

A revenit luni noaptea atunci a revenit si hhh
fund?:d

| eDDy a răspuns:

Salut,
1) Nu sunt reale luptele
2) Asta depinde de el daca vrea sa mai urce in ring, poate sa inventeze ori ce, ca la dezgropat si a renviat (exemplu!)
3) Te sfatuiesc sa nu te mai uiti la WWE ca is facaturi si de prost gust, sa fim seriosi ii da cu scaunu in cap si nu are nimic, ii intra gatu in corp. laughing

| Anna04 a răspuns:

Sigur va reveni la momentul potrivit cand showl are nevoie d audienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va reveni undartaker

| Valy4567 a răspuns:

Da.

| WeedMan a răspuns:

Salut.Cu siguranta o sa revina, mai ales ca urmeaza Wrestlemania in martie si se stie ca este show-ul lui.Este foarte posibil sa aiba un meci cu Broc Lesnar(actual in MMA fost luptator in WWE). Bafta