| anonim_4396 a întrebat:

Mi.am facut cont pe twitter si nu gasesc nimic interesant de facut...

imi explica cineva cum sta treaba cu acest twitter?big grin

Răspuns Câştigător
| OSCARtoons a răspuns:

Da-l incolo facebook e fortabig grin

4 răspunsuri:
| RфZaημtzα a răspuns:

Sincera sa fiu mi-am facut si eu cont si nu vad nimic interesant acolo.Stau pe TPU ca aici ma simt mult mai bine si ajut si oameni.

| Luissa123 a răspuns:

Am intrebat si eu pe TPU ceva mai inainte si nu am inteles nimic concret ca nici eu nu inteleg mai nimic

| DrummerDreams a răspuns:

Pai de obicei cine are Twitter vorbeste cu vedetele. Poti sa le urmaresti si daca le bagi in lista poti sa vorbesti cu ele si vedetele te pot urmarii si pot sa iti raspunda.big grinbig grinbig grin

| Nian a răspuns:

Twitter-ul nu stiu cum sa iti explic.e ceva gen de comunicare...dai mesaj si cineva raspunde (vedete de obicei).mi-am facut twitter pentru un actor si am reusit sa vorbesc cu el. fiind din canada ...incearca sa faci si tu ceva.sa gasesti pe cinevabig grin