| Mihaa144 a întrebat:

Hei! Toţi prietenii mi.au zis ca e foarte tare pe twitter şi mi.am făcut şi eu cont. Am încercat să postez 3 statusuri dar nu prea mai ştiu ce...
Voi cam ce postaţi pe twitter?

1 răspuns:
| bianca1603 a răspuns:

Pe twitter poti face acelasi lucru ca si pe facebook. Poti posta poze, videoclipuri, sa dai retweet la posturile prietenilor. Eu de obicei postez videoclipurile care imi plac pe youtube. Dau share. Muzica in special big grin. Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul. happy