| M4RK a întrebat:

Mi-am uitat parola la un id de mess cum o pot recupera pe hi5 pot intra ca imi baga singur parola.

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Daca mai sti datele personale adica intrebarile alea doua o poti reseta si sa pui una noua.
deci bagi orice id la nimereala si paroal tot la nimereala pe mess si iti apare o aia acolo si dai pe forgot password dupa aia ti se deschide o pagina de internet automat si acolo dai next si dupa aia bagi id tau la care ai uitat paroala si mai jos bagi codu ala de ti-l da si dai iar next si iti vine prima intrebare la care trebuie sa raspunzi cu acelasi raspuns cu care ai raspun si cand ti-ai facut id si dupa aia urmatoatea intrebare la fel. dupa ce ai raspuns iti aprate sa bagi noua parola si mai jos o bagi iar la fel ca prima si dai next sau finish ce iti apare acolo si gata intri pe mess cu noua parola

funda pls

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia vezi daca de aici poti intra http://webmessenger.yahoo.com/