| geo_2577 a întrebat:

Muschi fara sala cum fac metode.

Răspuns Câştigător
| BOGDAN a răspuns:

Asa ca mine smug pai abdomene zilnic, ajuta pentru gat si abdomen. si 2 haltere pentru brate... 1 ora pe zi si esti :X

12 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Apă uscată nu vrei?

| baru a răspuns:

Salut. Cam greu, dar se poate. Gantere, cam de 5-6. kg si o coarda. In fiecare zi, dimineata, exercitii cu gantera, fluturari, cam 20 min, iar dupa, alergare 1 ora. Seara, coarda, si tractiuni la usa la un pom la ori ce, de care te poti tine. Coarda trebuie sa faci, si pe loc si in timp ce alergi. Inca un lucru: In magazine se gaseste hrana naturala sub forma de praf. Se numeste Mega Mass, si este natural, ieftin si sanatos. Fara acest aliment, nu vei putea creste in masa musculara. Cu ambitie si daruire vei reusi Pa

| Liviu a răspuns:

Du-te la sapa
Sau rupei gat'u
nu garantez ca iese ceva daca ii rupi gatu
Poate niste par in palmalaughing

| Ady00pk a răspuns:

Flotari, abdomene.etc.Incerca sa cauti pe internet exercitii ce pot fi facute acasa.Alimentatia: fara fast-food, sucuri acidulate, snackuri...etc recomand:mult lapte, albusuri de ou, carne de vita, peste. Nu te astepta la rezultate rapide daca nu mergi la salahappy

| Dorinel a răspuns:

Ce grupa de muschi vrei sa faci? Alearga, flotari, abdomene, genoflexiuni...

| foxi a răspuns:

Spanac, mult spanac!

| ChRoM a răspuns:

Fa exercitii acasa flotari, genoflexiuni etc. sau munceste la o constructie sa cariwinking

| sNukki a răspuns:

Mult mult efort fizic si mananca mancare sanatoasalaughing

| geo_2577 explică:

Am uitat la mana nu la picioare etc

| Aenoenienanonim a răspuns:

20 de fotari in fiecare seara.

| dnxbv a răspuns:

Iti recomand sa incepi cu un manual de limba romana. il ridici odata, inveti 2-3 pagini; il mai ridici odata, iar inveti 2-3 pagini.si tot asa, pana cand inveti sa scrii romaneste.
Sa incepi cu manualele de clasa 1-2, ca sunt mai usoare. Nu te forta din prima!

| NightMare a răspuns:

Cumperi aparate de facut muschi de la teleshoping.