| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Ptr cine are Samsung Galaxy Mini sau abonament la Orange de Net News [ 2 EUR ]. ::
Cum e cu MB? Decii la optiunea asta de Net apare asa::
Net News
acces nelimitat doar din Portalul Orange pe mobil la m.ziare.com, m.hotnews.ro, m.realitatea.net, m.gandul.info, m.prosport.ro, m.cancan.ro, m.gsp.ro, m.adevarul.ro, m.orange.ro
* 50 MB trafic de internet
* notificare la consumarea traficului inclus
* reincarcare cu cate 100 Megabytes (Refill)
* Primesti 3 luni gratuite daca activezi optiunea pentru 24 luni
* Primesti 50% reducere din valoarea optiunii daca alegi unul din abonamentele pantera.

Spune 50 MB trafic de internet. Adica cum vine asta? Cat pot sa stau pe net?;|. Si apoi : reincarcare cu cate 100 Megabytes. Adica 150 MB sau cum? laughing. Explicatii clar va rog love struck. Fundaa` ^^.

Răspuns Câştigător
| IancuSilviu a răspuns:

Netul pe telefon e destul de slab. depinde in ce oras stai happy.
Mda e oferta buna dar nu merge sa intre pe toate site-urile.happy