| NoelleChristina a întrebat:

Nu vreau sa par o nebuna, dar imi poate spune cineva cum se face spiritism? Dau funda, vreau raspuns cat mai complet ( cu toate ca nu stiu cum se face laughing ). Multumesc.

6 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Uita-te la supernatural episodul 1 sezon 2 si vei vedea spiritismul in toata splendoarea lui.

| justbelieve a răspuns (pentru Mwha):

Si mai ales ce se intampla dupa ce il folosesti

| Wehrmacht a răspuns (pentru justbelieve):

Tu te-ai gandit macar un moment ca este fake? Exact asa se controleaza oamenii. Daca vrei sa nu faca ceva ce nu iti convine ii sperii prin diferite metode.Ca ei nu prea gandesc.

| justbelieve a răspuns (pentru Wehrmacht):

Adica? eu i-am dat un sfat ca nu e bine.restul nu ma priveste.ce parte n-ai inteles?

| Wehrmacht a răspuns (pentru justbelieve):

Pai omu' a intrebat cum se face.Eu ti-am spus ca trebuia ori sa ii raspunzi ori sa ignori intrebarea. Daca vroia sa auda ca nu e bine cerea asta.

| justbelieve a răspuns (pentru Wehrmacht):

Si eu i-am raspuns ce am crezut.care e problema? raspunde-i tu.de ce imi raspunzi mie?