| TraficantaDeVisee a întrebat:

Care fata va place cel mai mult din naruto shipuden? Sakura, Ino, Hinata, TenTen sau Temari?

Răspuns Câştigător
| Neah a răspuns:

Sakura si temari

11 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Hinata,Temari si TenTen.Sakura e ok, mai ales ca nu-l suporta pe Sai, iar Ino e Ino.

| DaNtE a răspuns:

Hinata, e si prietena personajului principal

| JeSuisElle a răspuns:

Mie imi place de Ino

| RoaRxDD a răspuns:

Hinata, e atat de timida si inocenta :3

| Dope a răspuns:

Hinata.
Tenten
Temari
Ino...
Şi aia pe ultimul loc. Nu vreau să mă înţelegi greşit dar o urăsc pe Sakura.winking
Bye wave

| 拉维尼亚 a răspuns:

Temari 100% cu siguranta

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei.
Poi mie imi place foarte mult de Sakura pentru ca este foarte draguta, este desteapta, stapaneste forta bruta exceptional si are o personalitate unica.
Pe al doilea loc as putea spune ca imi place de Ino pentru ca si ea este draguta, desi este rivala Sakurei este si eaeleva Tsunadei si se descurca binisor la medicina.
Iar pe locul trei as spune ca Hinata este destul de impresionanta. pentru ca are firea ei mai inocenta si este si draguta dar nu prea imi place ca nu are curajul sa-i spuna lui Naruto ca`l iubeste.
Sper ca iti place parerea mea.
Bye big grin

| felisbalan a răspuns:

Mie imi place de TenTen si Temari.

| mony99debby a răspuns:

[sad] → ● eu le fac un mic clasament. Pentru că aşa simt eu love struck
- 1) SAKURA - fată deşteaptă cu personalitatea wow.
- 2) Tenten - ea e o fată puternică :*

Cele mai importante pentru mine :X

| Lolol8888 a răspuns:

Mie imi place fff mult sakura e desteapta frumoasa puternica apoi de ino apoi de tenten apoi temari si pe hinata o urasc din prima clipa cand am vazut-o am urat-o am zis ce cauta vaca asta in anime? oricum fiecare cu parerea lui a si sakura e personajul principal cu naruto si sasuke nu hinata ea e umplutura pe langa anime

| corina1999 a răspuns:

Hinata