| papuciirupti a întrebat:

PARIURI SPORTIVE
am pariat cu un coleg care pune foarte des la pariuri sportive ca eu o sa castig inaintea lui rolling on the floor) (el nu prea castiga)...
castigul trebuie sa depaseasca 75 ron, asa a vrut el.
am nevoie de cateva meciuri care au o posibilitate mai mare pentru sambata si duminica, sugestii?
PS: eu nu am mai intrat intr-o casa de pariuri de un an si nu mai stiu asa situatia echipelor deoarece ma interesau mai mult fetele rolling on the floor))))

1 răspuns:
| gaby10ss a răspuns:

Pai sfatul meu este sa te uiti la clasament uite aici site-ul http://www.flashscore.ro/