| MyWorld a întrebat:

Pentru a participa la Romanii au Talent, in PUBLIC, la auditii, trebuie sa ma inscriu pe undeva sau e de ajuns sa ma duc direct la locul show-ului? Multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Am cautat pe site-ul oficial romanii au talent si am gasit asta :
http://inscrieri.romaniiautalent.ro/

| NICKSOOO a răspuns:

Vrei sa te inscri? Cu ce talent? big grin :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... trebuie sa completezi ditamai formularul asta:)) : http://concurs.protv.ro/romaniiautalent/

| xBya a răspuns:

Nu trebuie sa te inscrii niciunde, mergi pur si simplu. Ia`ti vreo 10 lei la tine in caz de orice.

| adda004 a răspuns:

Hmm.al 2-lea rapsuns nu e corect din punctul meu de vedere si conform regulilor.trebuie sa te inscrii pe site-ul lor si dupa te vor anunta la ce data trebuie sa mergi la locul show-ului. sper sa te descurci:** funda?

| xBya a răspuns (pentru adda004):

Bai fratilor, a zis in PUBLIC, si a si evidentiat prin MAJUSCULE, public inseamna spectator, urmaritor, martor, vrea sa SE UITE la spectacol, NU sa participe. Invatati dracu' sa cititi, sa intelegeti ce cititi si de abia apoi sa va dati cu parerea. E vai de voi!
@Wisz
@Noname_9013
@BogdySS

| BogdySS a răspuns (pentru xBya):

Oups! Multumim ca ne-ai deschis mintilestraight face. Imi cer scuze!

| Lovegaming a răspuns:

Te inscri acolo, la intrare din cate stiu.

| blondaa15 a răspuns:

In PUBLIC fratilor!laughing