| anonim_4396 a întrebat:

Vot+funda!
Salut.
Primele auditii de la romanii au talent sunt cu juriu sau cu altcineva, si abia apoi cu public?
Pentru ca am gasit pe net cateva auditii de acest genbig grin
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| justme4 a răspuns:

Nu, Nora, ma refer la romanii au talent, de xfactor stiu ca asa se desfasara.
Si auditiile la romanii au talent sunt la sfarsitul lui august si in septembrie.

| Nora_3448 a răspuns:

Daca te referi la auditiile X factor (care vor fi date pe post la prima TV) ele se fac prima data intr-o incaparere doar cu juriul si apoi in partea a doua cu publicul. Romanii au talent s-a incheiat primul sezon si nu vor mai face auditi decat la anul.