| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care a-ti fumat Sobraine de toate culorile, Dunhill la fel, Kent, Marlboro si altele, imi puteti recomanda unele tari?

5 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Dunhill negru lung, Pall Mall negru lung, Pall Mall ediția nouă varianta roșie, Kent Apex varianta pe negru.
happy

| callie2 a răspuns:

Incearca Sobranie Black Russian. Tigari tari daca vrei incearca Marlboro rosu.

| AOLEVRIC a răspuns:

Tigarile din tutun negru sunt cele mai tari.

| Abibina a răspuns:

Dunhill rosu lung, Kent Apex (a aparut de curand), Lucky Strike rosu si sa stii ca si Pall Mall negru e bunicel.
Pacat ca eu nu mai pot fuma din astea.

| AleXxX1o a răspuns:

Daca chia vrei ceva tare iti recomand un Trabuc Cubanez (Gauloises caporal) este facut din tutun negru. alea sunt cele mai tari happy