| naviDIabLO a întrebat:

Pentru cei care aveti job mai aveti timp liber dupa ce veniti acasa? La ce ora va culcati si la ce ora va treziti? E stresant in trafic zi de zi?

2 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu sunt la facultate si mai si muncesc.Deci e fooooarte naspa, vin acasa pe la 8 juma'-9 si nu mai am chef de nimic, fac cei 3 pasi prim-ordiali: mancare-dus-somn. Cateodata se mai transforma si intr-un pas. rolling on the floor (direct somn).

| ivan_8325 a răspuns:

Depinde ce fel de program are fiecare ca nu pentru toti e la fel. eu unu mai am ceva timp sa-mi trag sufletu'