| Smileee a întrebat:

Pentru cei care se joaca jocul My Tribe : persoanele mele dorm de cateva minute buna [cam vreo 30. daca nu si mai mult], si nu se trezesc numai sa manance. Ce trebuie sa fac sa se trezeasca?

1 răspuns:
| Biscotte a răspuns:

Cauta'le un lucru care sa il faca, pune-l sa tae lemne sau de ce anume se ocupa el. intri acolo unde iti arata pers toate si caracterele lor si selectezi ce sa faca si asa o sa se apuce de munca nu de lenevithappy