| موسيقى a întrebat:

Pentru voi ce inseamna cuvantul "iubire".

Răspuns Câştigător
| oompaloompa a răspuns:

Un sentiment pe care nu il poti descrie un lucru pe care il ai in inima, un lucru inimaginabil de mare si in acelasi timp un lucru minunat asta e pentru mine iubire

2 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Pentru mine cuvantul iubire inseamna sa simti ceva deosebit pentru cineva sa te atraga sa nu poti traii fara el etc funda plzz?

| dana7777 a răspuns:

Pentru mine este cuvantul care il simti pentru cineva care este alaturi de tine la bine si la greu si care sta alaturi de tine cand ai nevoie si iti doreste tot ce este mai bun pe lume! :X