| Lush99 a întrebat:

Sunt intr-a opta si am si eu o intrebare. Nu la ce profil ma sfatuiti sau dau sau ceva de genu. Sunt doar nedumerita.
Profilul de limbi straine [engleza intensiv] e acelasi cu profilul de filologie?

Răspuns Câştigător
| Darcklight a răspuns:

Nu este acelasi cu filologia, se face engleza, franceza.

3 răspunsuri:
| Darcklight a răspuns:

Limbi straine (engleza intensiv)!

| Lush99 explică (pentru Darcklight):

Vreau sa stiu daca profilul limbi straine e acelasi cu profilul de filologie, pentru ca nu stiu. Si ce ore se fac la limbi straine, engleza intensiv.

| Darcklight a răspuns (pentru Lush99):

Nu este acelasi cu filologia, se face engleza, franceza.

| Lush99 explică:

Vreau sa stiu daca profilul limbi straine e acelasi cu profilul de filologie, pentru ca nu stiu. Si ce ore se fac la limbi straine, engleza intensiv. big grin