| CrazyLittleThink a întrebat:

Pot avea copii cand o sa cresc mare cu un singur ovar? multumesc( scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| ftwBurrN a răspuns:

Bineitesles ca se poate.Eu cunosc o fata care a ramas insarcinata cu un singur ovar, si a avut gemeni.Acum sunt mari si sanatosi.Asa ca stai linistita ca se poate.Doamne ajuta!

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Da, se poate, probabil va fi mai greu sa ramai insarcinata dar se poate.

| anaaremere123 a răspuns:

Bineinteles ca se poate, aici depinde si de fertilitatea partenerilor, dar daca din celelalte puncte de vedere nu au nimic femeia poate ramane insarcinata.