| lovevampire18 a întrebat:

Funda! Stie cineva cum pot sa mai cresc in inaltime? Prin exercitzii daca sunt sau ceva va rooog foarte mult.Si scuze categoria dar e cea mai vizitatabig grin

Răspuns Câştigător
| Miiiiih a răspuns:

Sportul ca baschetul te poate ajuta sa cresti.Preferabil ai putea incepe cu innotul. Frecventeaza piscina.Este un mod perfect si pentru relaxare. Un alt mos prin care te pot ajuta este sa-ti recomand vitaminele. Dureaza ceva timp dar rezultatele sunt uimitoare daca te tii de exercitiu big grin. Funda puppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Sa joci baschet.

| nekokami a răspuns:

Baschet,volei si inot big grin

| hackey a răspuns:

Genetica happy aia te ajuta cel mai mult. Daca ai parinti ii evident ca o sa fi si tu.
Si daca vei face baschet nu iti imagina ca o ajungi un inaltoc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apuca-te de baschet si de inot happy.

| stefy_4284 a răspuns:

Sportulkissbaschetul te va ajuta foarte mult, dar sa te tii de el daca incepi.Bafta!