| ade35 a întrebat:

De la ce varsta pot deveni reprezentant la AVON?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa ai 18 ani sa poti deveni reprezentant

| h3r a răspuns:

Nu este adevărat! Poți fii reprezentant pe numele tău doar dacă ai 18 ani!
Însă, aici este vorba de înscriere. Tu poți fii reprezentantă, dar va trebui să te înscrii cu buletinul mamei tale, în cazul în care tu ești minoră.
Nimic nu diferă, doar datele din buletin. În rest, poți face comenzi ca și oricare alt reprezentant.

Succes!

| xBebee a răspuns:

Heii.
De la 14 ani cu buletinul tău. Însă poţi garanta cu buletinul mamei şi să începi şi mai de mică. Adică să vină facturile pe numele mamei însă tu să strângi comenzi etc.