| SmileeSmokiezi a întrebat:

de la ce varsta pot deveni reprezentant avon?big grin

6 răspunsuri:
| Liviucu a răspuns:

Nu trebuie decat sa ai 14 anisori pentru ca este imperios necesar un act de identitate valabil. Pentru a te inscrie click pe link-ul de mai jos. Atentie, NU ITI INTRODU DATELE PERSONALE PE ALTE SITE-URI, sunt fake-uri.

https://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/job_apply.page?jobCode=1&

Mult succes!

| mihaelamiki96 a răspuns:

Buna. daca vrei te poti face reprezzentant oriflame sunt produse mai bune ca la avon, castigi intre 23% si 40% in functie de comanda. daca nu ai 16 ani poti sa o bagi pe mama, sora... orcine are peste 16 ani. uite id meu : mysumyhaela si iti explic mai multe daca te intereseaza :*

| vioreld a răspuns:

De la varsta de 14 ani!

| alin180 a răspuns:

Pai nu stiu cum sa spun dar parca te poti face reprezentant avon cu datele mamei, bunicii etc. dar te ocupi tu de treaba.Am si eu 2 vecine care sunt reprezentante avon dar una are 13 ani si una 14 si mama lor este reprezentant dar se ocupa ele, ele dau comenzile, noteaza pe cei care doresc produse etc. Sper ca am fost de ajutor. Daca am gresit intreabai pe cei care mai sunt reprezentanti avonbig grinfundita?

| iolanda_4444 a răspuns:

Buna! Reprezentanta poti sa devii in momentul in care implinesti 18 ani.
Dar daca iti doresti acest lucru poti vorbi cu un adult din familie (de preferabil mama) si sa fie de acord sa se inscrie ea.
Daca crezi ca te ajuta pot vorbi eu cu ea sa sa-i explic despre ce este vorba.
In rest iti pot trimite prin posta materialele si brosurile de care ai nevoie si te ajut cu cea mai mare placere.

Iolanda Grama
Senior Coordonator Avon
mess: iolanda_avon@yahoo.com

Raspunde-mi si te contactez cat de repede pot!

| purplepumpkin a răspuns:

De la orice varsta! Daca ai sub 18 ani, pur si simplu te inscii pe numele mamei tale, dar te ocupi tu de comenzi. Eu sunt reprezentant Avon si m-as bucura sa te alatur echipei coordonate de mine! Da-mi un e-mail la avon.delia@yahoo.com