| be4utyfull a întrebat:

Problema mare.La sony vegas pro 10 cand ii dau sa salveze se salveaza foarte greu dureaza ore+ ca nu mi se salveaza tot filmul.De ex: am pus un scris si apoi un filmulet si muzica.Cand salvez dupa ce ca dureaza multttt rau ore in sir se aude muzica intrerupt si scrisul se vede.Va rog ajutati`ma cryingFundaaa

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe verdicte

1 Incearca sa-ti reinstalezi programul si vezi atunci daca mai exporteaza greu.

2 Incearca sa mai cureti fisierele inutile findca fisierele in exces ingreuneaza pc-ul, scaneaza pc-ul cu un antivirus cum ar fi Avira sau Kaspersky s-ar putea sa ai virusat pc-ul si virusii pot ingreuna pc-ul.

3 Depinde si de performanta pe care o are pc-ul tau. Programele pot rula greoi sau chiar deloc daca performanta pc-ului tau nu se incadreaza in cerintele lor de sistem