| be4utyfull a întrebat:

Problema mare.La sony vegas pro 10 cand ii dau sa salveze se salveaza foarte greu dureaza ore.De ce?

1 răspuns:
| BlueVik a răspuns:

Multora le-am dat acelasi raspuns ca si tie! Virusi! Romanii nostri au preferinta sa nu isi instaleze un anti-virus ca le ingreuneaza calculatorul.Insa virusii astia sunt de diferite tipuri, milioane care fac te miri ce...asa ca incearca si tu o scanare completa cu un anti-virus bun ...si poate ai sa iti rezolvi problema