| be4utyfull a întrebat:

Problema mare.La sony vegas pro 10 cand ii dau sa salveze se salveaza foarte greu dureaza ore+ ca nu mi se salveaza tot filmul.De ex: am pus un scris si apoi un filmulet si muzica.Cand salvez dupa ce ca dureaza multttt rau ore in sir se aude muzica intrerupt si doar scrisul se vede.Va rog ajutati`ma cryingFunda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai ce sa faci! Asa lucreaza Sony Vegas! Te-ai uitat si tu cati MB are filmul pe care il converteste? Eu, 100Mb i-am convertit si salvat cu Sony Vegas 9 in 2 ore! Deci asa lucreaza programul si nu mai am cu ce sa te ajut!
Succes in continuare!