| nebunu894 a întrebat:

De ce lumea spune ca h%m este second hand? chiar e adevarat.eu stiu ca second han inseamna
(haine Care nu sunt noi; la mâna a doua.)

Răspuns Câştigător
| ShamelessQboy a răspuns:

Dacă te referi la magazinele h&m din românia, sunt noi dar de proasta calitate, ce e mai slab se trimite acolo!
Ce sa mai zici, aroganții încă mai consideră România drept groapa de gunoi a Europei, prost si scump!

| nebunu894 explică (pentru ShamelessQboy):

Multumesc mult de tot.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Se cunoaste imediat daca o haina e second sau nu. Cele de la H&m nu sunt second, dar sunt de calitate din ce in ce mai proasta, mai sunt si urate si scumpe. Eu nu mai iau nimic de acolo, nu merita, mai demult aveau chestii mai calitative si mai frumoase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Second hand in adevaratul sens al cuvnatului nu sunt, ca h&m vinde haine noi... dar la cum arata au aspect de haine sh

| nebunu894 explică (pentru suntserios):

Mersi mult.o zi buna.

| T0T a răspuns:

Nu e second hand. Mie unele haine de acolo mi s-au părut faine(poate nu sunt în toate orașele la fel). Oricum depinde de gusturi însă dacă ar fi sh s-ar specifica.