| s1mplek1ss a întrebat:

Pzl heeelp... imi place un baiat din clasa crying sunt in toronto si avem multi negri, si el tot e negru crying deci da, imi place de un negru... stiu ca e aiurea... dar e frumos :X:X:X:X i'am zis unei prietene care sta langa el! Eu cand ma uitam la ea, el a inteles ca ma uit la el, ca ma jucam cu parulhee heebatting eyelashes :X si a inteles ca mie imi place de el... crying acum nu vroiam sa afle... nu stiu ce sa fac... l'am adaugat pe afcebook crying si acum mi-am dat seama ca facut o greseala... crying cum sa'l seduc? sad sau... ce sa fac ca sa nu creada ca il plac, i'am zis ca nu e adevarat! crying sau in genere, ce as putea sa fac? crying

15 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Pai hotaraste'te.
Deci, iti place de el, vrei sa fii cu el dar fara sa afle ca il placi? laughing
Pfff... cea mai ciudata intrebare posibilahee hee

| BabyPink a răspuns:

Pot sa te intreb d c mi'ai dat stupid?
raised eyebrows

| oz a răspuns:

"imi place de un negru...stiu ca e aiurea" nu e aiurea.
in rest...nu am inteles nimic din intrebarea ta...

| Nastia a răspuns:

Ignora-l.nu te mai uita la el pe ascuns, isi va da seama ca il placi intr-adevar.ai sa-ti multumesti mai tarziu tie ca a aflat asa.ca daca nu afla intrai pe TPU si ne intrebai cum sa-i spui.succes in ignorarea lui.

| www a răspuns:

Sesizez niste rasism in afirmatia ta. De ce sa fie aiurea? Mie imi plac negrii. Acum urmeaza intrebarea cati ani ai? Iti place de el dar nu voiai sa afle si totusi a aflat si acum vrei sa il faci sa creada ca nu iti place de el WTF? Dar dupa totusi ne intrebi cum ai putea sa il seduci!? WTF! Vrei sa fi cu el sau nu? Ca esti cam nehotararata. E in aceeasi clasa cu tine, cheama-l dupa ore undeva.

| www a răspuns:

Daca o sa fi cu el, o sa se afle oricum ca iti place de el, deci ce mai conteaza? Spune-i ca e adevarat si gata. Zambeste-i, vorbeste cu el, si daca ai curaj intreaba-l daca vrea sa fie cu tine.

| r8driver a răspuns:

De ce este aiurea?

A-ti place de el... ce conteaza daca e negru, si eu am foarte multi prieteni negri si chiar sunt de gasca si uni dintre ei sunt si draguti!
De ce nu vrei s-a afle k a-ti place de el? asta nu anteleg.
Este bine ca a aflat, acum asteapta, e randul...

| r8driver a răspuns:

Atunci pune intrebarea corecta. Eu sunt mai tantalau nu te anteleg de loc asa ca...

| deejayra a răspuns:

Dragostea nu se masoara in kg, inaltime, culoare, varsta

| Jupiter a răspuns:

Nu conteaza daca e negru sau nu. Daca iti pace de el, nu ascunde asta. Pana la urma ce vrei? O relatie cu el sau sa suferi in tacere?

| Jupiter a răspuns:

Sunt de acord cu www. Bafta!

| s1mplek1ss explică:

Www, catalin, jupiter etc... vreau sa'l seduc, sad vreau sa fiu cu el, dar nu vreau sa afle ca il plac. pentru ca se ajunge repede la urechile altora chatterbox

| s1mplek1ss explică:

Si mai este cv: suntem deja prieteni...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul pas ar fi sa te hotarasti ce vrei de fapt. Inteleg totusi ca ai dori sa il "seduci". Atunci ai putea incepe prin a ii spune ca il placi, in loc sa negi asta si sa ii spui ca nu-i adevarat, altfel il induci in eroare. Daca insa vrei sa te apropii de el fara sa ii spui direct ca il placi, ai putea chiar sa te folosesti de facebook daca tot l-ai adaugat (in caz ca esti mai timida si nu vrei sa il abordezi direct, fata in fata), sa fi prietenoasa, deschisa atunci cand vorbesti cu el, sa afli ce ii place si sa folosesti asta ca subiect pe discutie (fie la scoala, fie pe mess, fb etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa-l bati la cap pentru ca dupa aia va crde ca intr-adevar il placi succes!