| lilboutique a întrebat:

Revin cu o alta intrebare legata de cea trecuta, cea cu sala de fittness.
Vreau sa va intreb, o fata unde trebuie sa mearga la sala? la o sala normala de fittness? adica nu prea stiu ce se face acolo, eu as vrea sa scap de burtica si sa ma mentin, deci ce as putea face? nu ma prea pricep la acest. sport:d. va rog sa ma lamuritihappy multumesc.

Răspuns Câştigător
| StopTheWar a răspuns:

Trebuie sa te duci la o sala de fittness.Acolo vei face gimnastica alaturi de alte fete si instructor.Totusi daca vrei sa ai un corp de invidiat ar trebui si putin regim... dar nu foarte strict si ai grija sa nu cumva sa nu mananci 3 zile sa slabesti.Trebuie rabdare si putin efort. Daca nu vrei sa mergi la sala poti sa mergi in parc cu prietenul sau alte fete si alergati.(ai grija sa nu alergi pana simti ca mori...Alergi putin mai stai pe banca si tot asa)Mult succes!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat