| Anonymus3000 a întrebat:

Ce exerciti imi recomandati pentru a face muschi la picioare ca sa dau mai tare la fotbal? dau funda

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Urcatul si coboratul scarilor. Este cel mai bun antrenament pentru picioare. Pa!

| FreakyFred a răspuns:

Exista diferite aparate in orice sala, cum ar fi presa sau cel pentru gambe. Eu fac si genuflexiuni cu haltera, sunt foarte bune. Incearca si mai cauta si pe net sfaturi. Bafta!

| ArtisticWorld a răspuns:

Alergare, bicicleta, extensi ale picioarelor, genoflexiuni. Succces!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alearga mult pentru muschi la picioarwe, si antreneazate zi de zi la fotbal ca sa poti trage suturi tari.

| xalex96x a răspuns:

Joaca football in continuare dar mareste timpul! Eu joc 3 ore pe zi si sutez si de la 100 m foarte bine.