| IoNuTz02 a întrebat:

Ce parere aveti despre netul de la Romtelecom? Am de la Romtelecom si merge ca.....Pe contract scrie o viteza mare si merge ca un melc...

10 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

La mine merge bine...big grin

| EllaDeny a răspuns:

Si mie imi merge foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce viteza mare iti scrie pe contract?

| zuzualina a răspuns:

Mie imi merge chiar f repede

| alexandruth a răspuns:

Asa e si la RDS si la Clicknet, merge din ce in ce mai rau, asa ca nu te panica, e fiindca suntem in Romania. Noi avem cel mai ieftin internet. Nu schimba operatorul, romtelecom mi-a mers cel mai bine.

| EdiT a răspuns (pentru alexandruth):

Am internet de la RDS si merge bine. Poate ca ai tu semnal mai slab sau nu e acoperita bine zona.

| Danielbc a răspuns:

La mine merge foarte bine

| speşăl a răspuns:

E lent.

| Trivium a răspuns:

Da stiu cum e si eu am avut probleme la inceput da bine is pe rds si la inceput a mers foarte greu da am chemat o ochipa si au vezit cu niste chestii si lau facut roaga-te de ei sa vina cu o echipa si vezi ca o sa til faca succes!

| Mihai_Filip_Filip_Mihai_1998 a răspuns:

Am avut si eu de la romtelecom si am bagat de la click net si se vede diferenta