| RaR a întrebat:

SAll am luat o teapa am luat pentru conquiztador un hack v 4 si mi s-a blocat mousul l-am deblocat iar si nu mai pot sa inchid programu deloc nici task manager zice ca a fost dezactivat de manager si eu nici n-am umblat deci cum pot sa scap de programu asta? Am incerc si alt+f4 degeaba l-am restartat degeaba l-am inchis tot degeaba.

4 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Intra in SafeMode si dezinstaleza-l de la control panel si acolo la Add/Remove...deci dai restart si apesi tasta F8 si dai safe mode si de acolo faci ce am zis mai sus.

| RaR explică:

Niciuna din variante nu a mers decat sa imi schimb windowsu

| DanSor a răspuns:

Format... singura solutie cu un rezultat bun.
Cel putin indepartezi si programul cu pricina.

| TheTiger a răspuns:

Niciodata dar niciodata sa nu mai iei hackuri pentru conquiztador. Ele contin KeyLoger cu care in 2 maxim 3 luni iti gaseste toate informatiile (ex. parola de la messenger...). Reinstaleazati windousu ca sa nu ai probleme mai mari.