| WeLoveToParty a întrebat:

Sall, am si eu o problema, imi place de mult de o fata si, nu stiu daca si ea ma place, adica, vorbim aproape zilnic, iesim prin oras, si ma tachineaza des. Abia acum a aflat ca o plac si, nu stiu ce sa fac.Ne cunoastem cam de 2-3 ani.Pana acum, nu am avut curaj sa-i spun, dar acum stie si sunt cam emotionat, nu stiu ce sa fac! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| valika2012 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa fii sigur pe sentimentele tale sa nu asculti parerea prietenilor sau a altor persoane. Pastreaza ceea ce ai acum caci daca ai sa o perzi ai sa regreti foarte mult, spune-i in fata ce sentimente simti pentru ea ca ea sa te inteleaga corect. Daca intr-adevar o placi lupta pentru ea, cucereste-o prin felul tau de a fi original si SINCER si nu uita ca dragostea adevarata vine o data in viata si daca nu o pastrezi o perzi pentru totdeauna. SUCCES!

2 răspunsuri:
| denysa10angy11 a răspuns:

Vorbesteiwinking spune-i ce simti pentru ca poate ea asteapta sa faci primul paswinking!

| CobraNeb1 a răspuns:

Omule nu ai facut prea bine ca te-ai imprietenit cu ea... Foarte probabil ea nu o sa te poata vedea mai mult decat un frate sau un prieten foarte bun...cu alte cuvinte nu stiu ce ai putea face!