| teddygirl a întrebat:

Sall
la multi ani tuturor
azi e revelionul
nu stiu ce sa fac tata sta in sufragerie mama doarme si eu stau singur in camera si trebuie sa fac liniste
ce sa fac atat timp
funda+vot evident

Răspuns Câştigător
| Andrusccaaa a răspuns:

Pai de ce nu te duci afara cu niste prieteni sa petreceti revelionul. uite eu nu mi-am planuit de mai devreme unde sa fac revelionu si acum stau in casa. tu te-ai putea duce afara cu prietenii, ca mai incolo sunt jocurile de artificii. Parerea mea! Bafta! si un an nou fericit La multi ani!

6 răspunsuri:
| BeibbG a răspuns:

Priveste un film de groazaa, eu asta fac acum big grin privesc Alone (2007) :X E suuper!batting eyelashes Incearca-l si tu, iar daca l-ai vazut deja cauta altul :X. poti sa te joci jocuri big grin pe net, asculti muzicaa big grin mai incet don't tell anyone, mai raspunzi la niste intrebari pe TPU :X, te joci Conquiztador. iar daca n-ai cont poti sa-ti faci unu ca nu e mare lucru oh go on, mai arunci ochii pe facebook laughing pe la un profil, doua whistling si cam atat laughing, cred ca iti ajung atatea activitati "nocturne" laughing. Fundaaa? kiss Te roggbatting eyelashes >big grin

| Andrusccaaa a răspuns:

Mersi de funda.

| danimazzz a răspuns:

Uita-te la telivizor sau joacate un joc.

| Zanatare a răspuns:

Gandeste-te la ceva care iti place tie sa faci. Poti sa faci ceva la calculator, poti sa citesti ceva, poti, daca ai TV la tine in camera, sa te uiti la o emisiune speciala de revelion (cu sonorul dat incet si cu usa inchisa)

| Karakter1 a răspuns:

Cam aceeasi situatie si la mine, si n-am dispozitie deloc.Caut vorba cu cineva la comp sa uit de toate.

| AnnaAnnne a răspuns:

Iesi pe afara cu prietenii :d