| Tera a întrebat:

Sall Ma intrbam daca ma puteti ajuta cu o problema : domnul proferor de religie a spus sa facem un experiment pentru a ne cunoaste mai bine. Si a pus pe fiecare sa extragem un bilet cu numele unui copil din clasa sa sai facem un cadou. eu am cazut cu un baiat de treaba dar nu-l cunosc decat de un am si nu stiu ce cadou sa ii iau. Vreo sugestie?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un set de la Adidas - ce zici?

| Tera explică:

Dar am facut asta deja am stat de vorba cu el si l-am intrebat direct dar nu mi-a spus nimic si nu stiu ce sa-i iau e o fire mai timida dar atunci cand se enerveaza o face rau, e linistit si la locul lui dar asta e si problema fata de alti baieti din clasa nu are nimic ce sa sara in evidenta

| Tera explică:

Am vorbit si nici ei nu stiu

| Alex_7297 a răspuns:

Auzi la anonim să-i iei un Xbox. Bă, e un cadou simbolic, nu trebuie' să-i iei o casă în Alpi. Cât despre coleg, nu îl cunosc, dar ţi-aş zice să îi iei ceva care să nu fie foarte scump, ceva care să îi folosească...

| kally a răspuns:

Tocmai acesta e scopul, sa-l cunosti mai bine, nu doar sa-i oferi un cadou.Incerca prima data sa afli cam ce ii place sau de ce are nevoie, vorbeste cu el si crede-ma daca o sa gasesti un cadou care sa-i placa cu adevarat o sa fie foarte surprins...
hmm... oare el ce o sa-ti ia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tu crezi ca noi iti cunoastem colegul mai bine ca tine? te-nseli amarnic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un PC alienware sau un xbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu prietenii lui si afla-i gusturile.