| ady9631 a întrebat:

CAte odata visez fragmente mici de maxim 20 de sec care se va intampla a doua zi vi s-a intamplat si voua sau mi se intampla doar mie?

Răspuns Câştigător
| cosminaelena99 a răspuns:

Mi se intampla cam o data pe saptamana si mai mereu am senzatia de deja-vou sau um se zice, trimite-mi un mesaj cu id-u tau poate discutamhappy

| ady9631 explică (pentru cosminaelena99):

Andrey.alex80@yahoo.com

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cred că ai puteri paranormale! Spune-mi şi mie numerele la loto, facem para, para!

| ady9631 explică (pentru onasis1961):

NU am puteri paranormale laughing si nu visez la comanda ce vreau eulaughing.

| NirvanaE a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de multe ori, uneori mi se pare o prostie, dar echiar ciudat sa simti senzatia aia de deja-vou mereu.

| xPuffy a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata

| ady9631 explică (pentru xPuffy):

La mine e ca o senzatie de deja-vu doar ca imi dau seama dupa ce am vazut ce stiam ca se va intampla.

| SynZeSaseTri666 a răspuns:

Si eu am impresia de dejavu cand mi se intampla ceva dar nu imi amintesc sa visez

| adee25 a răspuns (pentru SynZeSaseTri666):

Si mie mi se intampla exact la fel!

| W3ZzoRe a răspuns:

Asta Se Intampla Numai Tie Pentru Ca Tu Visezi Cu Ochii
Stiu Cum E Mi S-a Intamplat Si Mie

| ady9631 explică (pentru W3ZzoRe):

Cum adica visez cu ochii? VIsul e creat de creier prin imaginatie.

| adutabunuta a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata dar cred ca o sa dispara