| GoGo23g a întrebat:

Dece cate odata mi se intampla secvente din ceea ce visez?

Dar nu se intampla mereu si de ex. visez acum si peste o saptamana se intampla exact la fel?

Dece?

E ceva rau?

6 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Patesc si eu treaba asta, pacat ca nu visez si numerele la loto.

| Bєshka a răspuns:

Eu patesc asta de multe ori.Dar visez ceva de ex acum si se intampla peste cateva luni si exact la fel dar doar secvente.Nu e nimic rau in asta. Poate cine stie visam in viitor laughing.

| enola11pink a răspuns:

Stai fără griji, e ceva normal,winkingastea sunt doar coincidențewinkingîn vazul tău creierul posibil presimte apropierea unui eveniment, la alții se întîmplă exact invers, iar la unii nimic,!winkinghappy

| PattyxPaty a răspuns:

Nu e nimic rau! E un fel de abilitate pe care o ai happy! Si eu am patit asta odata big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Elly555 a răspuns:

Chestiile astea se numesc dejavu-uri şi stai calm/ă că e perfect normal. Şi mie mi se întâmplă chiar de mică şi mereu mă panicam, mă enervam, speriam dar de curând s-a ajuns discuţia şi la ora de civică unde fac cu un psiholog, şi a zis că e doar o capabilitate a omului.