| GoGo23g a întrebat:

Dece cate odata mi se intampla secvente din ceea ce visez?
Dar nu se intampla mereu si de ex. visez acum si peste o saptamana se intampla exact la fel?
Dece?
E ceva rau?

MS!

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

De fapt cum ai putea sa zici ca e rau.sun previziuni.eu si "omul care a fost in spatele meu" am calatorit in cateva locuri comune.De unde stiu? Am cate un DEJAVU adica sunt absolut sigur ca s-a mai intamplat chestia aceea si mi se intampla din an in an vara. Dupa DejaVu interesant urmeaza si previziunea. Ultimul meu DejaVu a fost in 2008 si am avut o previziune cam ce ar urma dar am fost "blocat"ramanand fara reactie.nu stiam ce sa fac, eram nevoit sa imi continui treaba eram la un spectacol si trebuia sa il sustin ssi ingandurat l-am tinut dar stiam ca nu era bine ceva. Dupa toate ce urmau sa se intample adica cele rele mi-am revenit din starea aceea blocata si am gasit sens la toate intrebarile mele.Si mi-am dat seama care era greseala.Cineva din juriu care i-am dat voie sa cante la orga mea era problema ca nu avea voie sa fie in juriu si sa acomanieze pe cursanta care era eleva respectivei profesoare.Deci am luat locul 3 in loc sa no las sa cante si sa iau locul 2.Nu oricine are previziuni si uneori pot sa te duca la bine.Mie cand mi se intampla ceva foarte grav as zice sa ma bata cineva grav sau sa ma ia garda sau ceva de genu atunci ma ia o durere tare de cap si in nici o secunda imi trece si reactionez fara sa stiu repede si cum trebuie.Dar DejaVu numa vara am.iar cu visele trebuie sa dai atentie la vis dar nu prea mult ca uiti multe alte treburi ramanand blocat intr-o prostie sau ceva bun chiar happy depinde.Un coleg de al meu a visat ca sparge un geam si a doua zi chiar a spart unul de la sala de sport.Si mi-a zis ca asta a visat o seara in urma.