| Georgestaff08 a întrebat:

credeti ca va fi sfarsitul lumii pe 23 august 2013

20 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Măi, nu ştiu, n-am călătorit în viitor.
Da' oricum, sunt 99.(9)% sigură că nu. Deci relaxează-te! big grin

| Musique a răspuns:

Crezi că voi mânca mâine cartofi prăjiți?

| Georgestaff08 explică:

Eu am vrut sa intreb pe cineva din alta parte pentru ca toata lumea de la mine din zona sau speriat

| Aalexander a răspuns (pentru Georgestaff08):

rolling on the floor
de unde ai scos o?

| TheTelemea a răspuns (pentru Aalexander):

A prezis cica Rasputin sfarsitul asta.

| Georgestaff08 explică:

Mi-a aparut intro reclama si am vazut si la tv

| HolyPotato a răspuns:

Nu.

| zurick a răspuns:

Au fost atatea sfarsite ale lui si am supravietuit la toate.Stai linistit nu va veni.In plus in biblie scrie ca nimeni nu va sti ziua si ceasul cand va veni sfarsitul lumii.

| єχcєєℓ a răspuns:

Eu știam că l-au mutat în 2069 laughing

| AgathaRo a răspuns:

Eu ma adapostesc de voi nu stiu ce se va alege. rolling on the floor

| andru10best a răspuns:

Alt sfarsit al lumii. O fie exact cum a fost si in 2012.

| Gabitzu246 a răspuns:

Sunt satul de sfarsitul lumii.

| Lexi888 a răspuns:

Ba da o sa fie o apocalipsa zombi așa ca pregătiți săbii,Topoare, pistoalele,arme automate,baricadativa casele cu gratii la geamuri si scanduri, imbracativa in uniforme rezistente la muscaturi si gheare, nu uitati de casti de motociclist sunt foarte rezistente, si puneti-va gulere de rezistente la muscaturi pe gât, si nu in ultimul rând sa aveți in garaj un 6x6 cu 700 de cai putere, cu geamuri blindate si gratii la geamuri, masina sa fie cu apărători, roti cu tepi de otel si bare de otel pe botul masini si in spate si pe usi.Doar așa vezi putea supravietui. Ps.....Glumeam frate, nu o sa se întâmple nimic.Asti care zic sunt niste nebuni.

| VreauMiere a răspuns:

Ca si cel care ar fi trebuit sa fie pe 12.12. 2012? Nu!

| maryan1997 a răspuns:

Niciodata nu va sti cand va veni sfarsitul lumi.
Dumnezeu conduce tot. Deci...

| simplu0 a răspuns:

Biblia arata clar ca nu stie nimeni ziua si ora, dar sigur sfarsitul va veni.

| Roxxanne a răspuns:

Nu are nimeni de unde sa stie

| iuliiiiiaaaa a răspuns:

Tot ce e posibil dar nu cred ca dumnezeu o sa distruga planeta asa de devreme laughing

| Kevin2013 a răspuns:

Nou!